Wspólnie możemy zadbać o lepszą przyszłość

Wspólnie możemy zadbać o lepszą przyszłość

Poprawa efektywności wykorzystania azotu to jeden ze sposobów, w jaki twoje gospodarstwo może stać się bardziej produktywne, opłacalne i zrównoważone. Nasz kalkulator pokazuje, jak wygląda sytuacja w Twoim gospodarstwie, aby pomóc w zapewnieniu bezpiecznej przyszłości.

Razem dla przyszłości

Informacje na temat upraw

Rośliny uprawne wymagają zbilansowanego dostarczania składników pokarmowych w trakcie trwania wegetacji. Yara jest światowym liderem w produkcji nawozów mineralnych i oferuje najszerszą gamę składników pokarmowych dla roślin.

Czy twoja uprawa cierpi na niedobór składników pokarmowych?

Niedobory pokarmowe

Zidentyfikuj i zdiagnozuj, czy któraś z Twoich upraw cierpi na niedobory składników odżywczych i dowiedz się więcej o objawach i przyczynach oraz jak kontrolować lub korygować niedobór.

Zobacz wszystkie niedobory pokarmowe

Narzędzia i usługi

Yara opracowała wiele pomocnych narzędzi i usług, aby podzielić się naszą wiedzą na temat optymalizacji jakości i wydajności upraw. Narzędzia są także pomocne przy wyborze odpowiedniego pakietu produktów oraz zalecanych aplikacji nawozów. Dobranie prawidłowego programu nawożenia jest podstawą zrównoważonego rolnictwa. Yara doradza rolnikom, jak osiągnąć maksymalny plon, bez straty składników odżywczych do gleby, minimalizując tym samym wpływ na środowisko.