Tankmix™

Tankmix™ to serwis internetowy przedstawiający wytyczne dla mieszania nawozów dolistnych YaraVita z wieloma środkami ochrony roślin.

Serwis wspiera rolników w podjęciu właściwej decyzji przed wykonaniem oprysków swoich upraw. Serwis jest skonstruowany na zasadzie bazy danych zawierającej tysiące wyników indywidualnych, dwukierunkowych badań mieszanek wieloskładnikowych. Każdy test mieszania odbywa się w kontrolowanych warunkach, w laboratoriach, zgodnie z certyfikacją  BS EN ISO 9001:2000, co potwierdza jakość i wiarygodność badania. Baza danych jest aktualizowana na bieżąco.  

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Po wejściu na stronę www.tankmix.com, należy zaakceptować warunki użytkowania, a następnie wybrać kraj, aby uzyskać dostęp do odpowiedzniego zakresu produktów. Na tej podstawie można sprawdzać możliwość mieszania nawozów YaraVita z innymi środkami. Serwis generuje następnie listę wszystkich badań laboratoryjnych oraz ich wyniki, dla wybranego produktu YaraVita oraz wybranego drugiego środka. Jeśli w bazie danych nie znajdzie się wyników mieszania dla danej substancji, można zwórcić się z prośbą o ich wykonanie. W takiej sytuacji, jeśli wymagane substancje do mieszania, znajdują się bezpośrednio w naszym laboratorium, badanie takie, wykonujemy w ciągu kilku godzin i wyniki są dodawane do bazy danych.     

Dostęp do Tankmix™ jest dostępny dla wszystkich użytkowników za darmo, należy zalogować się jako „Gość”. Można także zarejestrować się w celu korzystania z pozostałych informacji Tankmix, np. uzyskać informacje o produkcie, karty charakterystyki produktów, rekomendacje i aplikacje nawozów YaraVita itd.  

  • Proste i przyjazne narzędzie dla użytkownika
  • Niezawodne porady w sprawie przydatności nawozówdolistnych
  • Bardzo dokładne informacje dla użytkownika do wspierania  w prawidłowym stosowaniu produktów YaraVita
  • Baza danych on-line z danymi aktualizowanymi na bieżąco

www.tankmix.com


Wypróbuj również aplikację na urządzenia mobilne Yara TankmixIT